15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://bayankokos.com 300
gifa inc

Sahtekar Yusuf Kısa’nın Dolandırıcılık Sistemi Çözüldü

Kıbrıs’ın en şöhretli dolandırıcı iş adamlarından biri olarak nitelendirilen Dolandırıcı Yusuf Kısa adlı şahısın iş adamlarını ve çok büyük şirketleri nasıl kandırdığı ortaya çıktı. Hakkında pek Gifa incçok dava ve suç duyurusu bulunan iş adamı pozisyonunda olan Yusuf Kısa adlı sahtekar hakkında açılan tüm davaların neredeyse hepsinde dolandırıcılıktan, vergi kaçırmaktan, karşılığı olmayan çek yazmaktan ve daha pek çok benzer suçlardan iddialar ile yargılanıyor. Üstelik Sahtekar Yusuf Kısa olarak tanınan bu şahsın mahkemelere katılmaması ve kendisi ile alakalı olarak açılan davalar için ifade vermeye gitmemesi tüm bu iddiaların gerçek olma ihtimalini kuvvetlendiriyor.
Yusuf Kısa İş adamlarını Kredi Vereceğim Diyerek Kandırıyor
Yusuf Kısa adlı şahsın dolandırıcılık sistemi bir bir çökertiliyor. Yusuf Kısa öncelikle dolandırıcılık hizmetlerinde sahibi olduğu şirketleri prestijli ve saygın bir şirket olarak göstermek için Pakistanlı ve Suudi öğrencileri kullanıyor. Öğrenciler gittikleri ülkelerde Gifa İnc adlı şirket hakkında asparagas haberler yayınlıyor ve bu şirketin çok yüksek miktarlarda krediler sağladığı haberini yayıyor. Bu ağ düşen firma ya da iş adamları ise kredi başvurusu yapmak üzere Sahtekar Yusuf Kısa’ya başvuruda bulunuyor.
Yusuf Kısa Kimdir?
Yusuf Kısa 6 yaşına kadar doğduğu Kıbrıs’ta yaşadı Daha sonrasında ise ailesi ile birlikte Londra’ya taşındı. İngiltere’nin en prestijli okullarında başarılı bir öğrencili hayatı sürdüren Yusuf Kısa, okul yaşantısından sonra Kıbrıs’ta paravan bir finans şirketi olan Gifa İnc‘yi kurdu. Bu şirket üzerinden pek çok iş adamı ve firmayı kandıran Yusuf Kısa’nın ismi kısa sürede Dolandırıcı Yusuf olarak anılmaya başladı.

Haberin Ayrıntıları : https://www.7haber24.com/haber/5135/gifa-inc-sahibi-yusuf-kisa-iranli-is-adamlarini-dolandirdi.html

Kategori:Genel
Önceki Gönderi
Profesyonel Zekalara Güvenin
Sonraki Gnderi
Rottweiler Eğitimi

0 Yorum

Cevapla