15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://bayankokos.com 300
Farmasi

Farmasi

Farmasi üye olmak ve kazanmak için tam zamanı!

Cevdet Tuna tarafından kurulan, sağlık sektöründe ilaç ve ham madde üretimi yapmak için kurulan firma olan Farmasi, 1985’li yıllarda kozmetik alanına da giriş yapmıştır. Sağlık sektöründe edindiği tecrübe sayesinde kısa zamanda kişisel bakım ürünleri sektöründe de başarılı olmuştur.

Farmasi üye ol
Farmasi
Dünya üzerinde 119 ülkeye ihracat yapan firma Farmasi adı altında yaklaşık 350 milyon kişiye ulaşmaktadır. Kaliteli kozmetik ürünler üreten firma, zincir mağazalar ve marketler için de ürünler ve fikirler sunmaktadır. Ürünlerini doğrudan pazarlama yöntemiyle satan firmanın 300-350 binden fazla satış danışmanı vardır.
Eğer sizde Farmasi Satış Danışmanı olmak istiyorsanız öncelikle kayıt yaptırıp firma tarafından onaylanmanız gerekmektedir. Sattığınız ürün ve alt ürünlerin toplamı 500 TL’yi bulduysa %3 prim alıyorsunuz.
Eğer aylık 3000 TL civarı satış yaptıysanız %9 prim alacaksınız
4000 TL civarı satış yaparsanız %12 prim alacaksınız
Tabi ki bunları tek başına yapmanız mümkün değildir. Eğer siz danışmanlık veya liderlik aldıysanız kendinize alt ekip kurmanız gerekir. Alt ekip kurmadığınız takdirde kazanacağınız prim ve kazancınız az olacaktır. Kendinizi geliştirip, işi büyüttüğünüz takdirde kendinize bir kozmetikçi dükkânı açarak daha fazla para kazanabilirsiniz. Fakat öncelikli yapmanız gereken şey Farmasi firmasıyla anlaşmak olmalıdır. Elbette anlaşmanız için sizlere yönetici gönderilecektir. Sizde kendinizi geliştirip satışlarınızı arttırarak kazandığınız primlerle yönetici veya müdür unvanına sahip olabilirsiniz.

Farmasi üye ol bölümüne göz atarak tüm detayları öğrenebilirsiniz. Siteden bulamadığınız bilgiler için site sahibi ile iletişim bölümünden sorularınızı iletebilirsiniz : http://farmassi.com

Kategori:Alışveriş, Genel
Önceki Gönderi
Kilolu Kadınlar İçin Giyinme Şekilleri
Sonraki Gnderi
Limon Maskesi

0 Yorum

Cevapla