15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://bayankokos.com 300
deri ceket

DERİ CEKET ALIRKEN DETAYLAR

Yeni yılın deri ceketleri, çeşitli renk ve modellerle raflarda yerini almaya hazırlanırken, biz de sizin için deri ceketler hakkında bilgiler vermeye karar verdik. Geçiş mevsimlerinde en çok tercih edilen kıyafetlerden olan deri ceketler, herkesin dolabında bulunması gereken bir parçadır.
Eğer dolabınızda hiç deri ceket bulunmuyorsa, siyah bir deri ceket alabilirsiniz. Siyah deri ceketin modası hiç geçmez ayrıca neredeyse tüm kıyafetlerinizle kombin yaparak kullanabilirsiniz. Piyasada satılan kaliteli gerçek deri ceketlerden birini alırsanız, uzun yıllar kullanabilirsiniz. Suni deri ceketler uygun fiyatlarla satılsa da kullanım ömrü az olmaktadır.
Deri ceket alırken bedeninize tam oturduğundan emin olun. Deri ceketinizi soğuk havalarda da kullanmak isterseniz; kazaklarınız ile de giyebilmeniz için üzerinize biraz büyük gelen bir deri ceket alabilirsiniz.

Deri ceket
Piyasa farklı deri tiplerinden ve renklerinden oluşan çok sayıda deri ceket satılmaktadır. Bir deri ceketin gerçek olup olmadığını kokusundan anlayabilirsiniz. Gerçek deriden üretilmiş ürünlerin kendine has bir kokusu vardır. Suni deri ise petrole benzer kötü bir kokuya sahiptir. Kokusundan anlayamadığınız durumlarda; kumaş üzerine çeşitli basit testler yapabilirsiniz. Bu testlerin en bilinenleri kazıma testidir. Testi yapmak istediğiniz kumaş parçası üzerine tırnak ucunuz ile bastırdığınızda iz kalıyorsa ancak bu iz beklediğinizde kayboluyorsa, elinizdeki kumaş parçası gerçek deriden imal edilmiş demektir. Bunun dışında kumaşa ateş testi yapabilirsiniz. Ancak bu kumaşta yanmalar meydana gelebileceği için önerilmez.

Kategori:Alışveriş
Önceki Gönderi
Tez Hazırlamanın Zorlukları
Sonraki Gnderi
Market Palet Kullanımı

0 Yorum

Cevapla