15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://bayankokos.com 300
paykasa logo

Paykasa Nedir? Paykasa Kart Nedir?

PaykasaOnline alışverişin her gün daha ivme kazandığı dünyamızda kredi kartı ve banka hesap numaralarını güvenlik açısından kullanmak istemeyen internet kullanıcılarının tercih ettiği ödeme sistemlerinden biridir. Sanal kartların kullanımları günbe gün artarken paykasa hızlı ve güvenli alışveriş kolaylığı sağlıyor.
Paykasa kart geniş bir kullanım alanına sahip en güvenli ödeme sistemlerinden biridir. Siteler üzerinden satın alabileceğiniz paykasa kart sanal bir karttır. Satın almayı gerçekleştirdikten sonra sistem size 16 haneli kartınızın 16 basamaklı numarasını verir. Bu kod sadece tek kullanımlıktır.
Herhangi bir güvenlik tehdidi altında olmadan banka, kredi kartı ya da özel bilgilerinizi paylaşmadan güvenli alışverişin tadını çıkarabileceğiniz sanala karta kolaylıkla sahip olabilirsiniz.
Çevrimiçi alışveriş kolaylığı sağlayan paykasa güvenlik tehditlerinden sizleri korur. Paykasa İngiltere merkezli bir şirkete aittir. Ceresline Voucher Limited tarafından tedavül (ekonomi) edilen, çevrimiçi ödeme yapmak için kullanılan ön ödemeli bir nakit ödeme aracı diyebiliriz. Elektronik para hizmetleri çağımızda oldukça yaygınlaşmaya başladı ve paykasa en güvenli olanlarından biridir.
Sizde bilgilerinizin sanal ortamda çok fazla yer almasını istemeyenlerden iseniz yapmanız kullanabileceğiniz güvenli seçeneklerden biridir.

Paykasa Kart Ne Kadar?

Paykasa kullanıcıları belli bir limite takılmazlar. Dilediğiniz tutarda paykasa kart satın alarak kullanabilirsiniz. Alt limit şirketlere göre değişiyor.
Günümüzde oyun, kıyafet alışverişi gibi birçok konuda kart kullanmamız gerekiyor. Paramızı güvende hissetmek adına paykasa en iyi seçeneklerden biridir. Ön ödemeli nakit ödeme aracını güvenle kullanabilirsiniz.

Kategori:Alışveriş
Önceki Gönderi
Zayıflama Çayları Gerçekten Zayıflatır mı?
Sonraki Gnderi
Güvenlik Kamerası Ankara ve Ücretsiz Keşif

0 Yorum

Cevapla