15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://bayankokos.com 300
kolay alışveriş üf noktaları

Kolay Alışverişin 5 Püf Noktası

Bir ürünü piyasaya ilk çıkan fiyatı ile almak mı? Hayır, elbette püf noktaları duyduktan sonra sizde istediğiniz ürünü en uygun fiyata satın almanın avantajlı alışverişin tadına varacaksınız.
İnternetten alışveriş avantajlarını değerlendirebilmeniz için öncelikle kısaca hatırlatalım. Tasarruf yapmak hepimizin hakkı, özellikle elimizdeki akıllı telefonları düşünürsek, google aracılığı ile rahatlıkla, promosyon kodlarını, Kupon kodlarını ve sezon indirimlerini takip edebilirsiniz. Biraz daha detay paylaşalım.

Google’dan alışverişlerinizde kuponlar ve promosyon kodları alın.
Google’dan aramalarınızda yiyecekten giyim eşyalarına kadar her çeşit ürün ile ilgili en şaşırtıcı promosyon kodlarından bazılarına rastlayacaksınız. Alışveriş kuponları en avantajlı seçeneklerden biridir. Zamanla konu hakkında uzmanlaştığınızda tasarruflarınızı görebileceksiniz.
Peki, nasıl mı yapacaksınız?

  • Bir web tarayıcısı açın ve www.google.com adresine gidin.
  • Marka adını ve promosyon kodunu arama çubuğuna yazın ve enter tuşuna basın.
  • Şimdi kupon veya promosyon kodunun hala geçerli mi onu göreceksiniz.
  • Varsa, kuponlarınızı indirmeye başlayın ve bunları çevrimiçi alışveriş için veya hatta mağaza içi alışveriş için kullanın.

kolay alışveriş üf noktaları

E-posta uyarıları için kaydolun
Favori mağazalarınıza kayıt olun. Size haftalık, aylık fırsatlar, indirimler ulaşsın. Ancak bu indirimler internet alışverişi içindir. Yoğun mailler geleceğinden alternatif bir mail adresi edinin ve bu adresi sadece alışveriş avantajlarını yakalamak için kullanın.
Kupon Web Sitelerini Arayın
Bazı siteler sadece kupon takip edebilmeniz için oluşturulmuştur. Bu sitelerde kategoriler bulunduğundan onların arasından rahatlıkla kuponları seçerek satın alabilirsiniz.
Önce Mağazanın Web Sitesini Ziyaret Edin
Bazı markalar kendi internet sitelerinden indirim kuponları yayınlayabiliyorlar. Favori mağazalarınızı alışveriş kuponları için takip edin.
Nakliye Maliyetlerini Azaltın
Tasarruf edebileceğiniz bir diğer kalem kargo ücretleridir. Belli bir satın alma yani alışveriş tutarına ulaştığınızda ücretsiz kargo seçeneğini değerlendirmeniz sizi tasarruf ettirir.

Kategori:Alışveriş
Önceki Gönderi
Gereksiz Alışverişlerimizi Nasıl Kontrol Ederiz?

0 Yorum

Cevapla